BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Společnost
METALIMEX

Místo
Moravskoslezský, Praha, Ostrava, Břidličná

Do obchodního týmu divize D3 Aluminium hledáme kolegu/yni pro rozvoj obchodu technického produktu s plochými Al výrobky. Hledáme pozitivní a komunikativní posilu, která bude svou zdravou soutěživostí, schopností budovat vztahy, aktivitou, nezávislostí a silnou vůlí schopna zefektivnit obchod na nových trzích a s novými zákazníky.

Co budete dělat?

  • Proaktivně identifikovat obchodní cíle v zahraničí a ČR a konvertovat je na zákazníky
  • Aktivně se účastnit tvorby marketingové strategie
  • Mapovat trendy a konkurenci v dané obchodní oblasti a doporučovat jejich propisování do obchodní a výrobní strategie
  • Vyjednávat s potenciálními zákazníky, prezentovat naše řešení a budovat dlouhodobé vztahy
  • Dosahovat sjednaných obchodních cílů
  • Spoluprácovat s ostatními odděleními firmy včetně výroby

Co očekáváme?

  • Osobnostní předpoklady: dominance, optimismus, efektivní komunikace, temperament, odvaha a silná vůle
  • 3 roky praxe v B2B obchodu s technickým produktem
  • Prokazatelná zkušenost s budováním nových obchodů
  • Výhodou zkušenost s prodejem hutního materiálu
  • Praxi nebo chuť pohybovat se v mezinárodním obchodu
  • Schopnost vést obchodní jednání v angličtině
  • Aktivního řidiče se ŘP sk.B

Co nabízíme?

  • Možnost samostatně budovat obchod se zcela novými zákazníky nebo na nových trzích
  • Motivační ohodnocení navázané na dodané výsledky nad odpovídající fixní mzdu
  • Širokou škálu benefitů (služební automobil, 5 týdnů dovolené, stravenková a benefitní karta, fitness v budově, pojištění, notebook, mobilní telefon atd.)
  • Místo výkonu práce na prestižní adrese na Praze 1 nebo v rámci MSK
  • Zahraniční obchodní cesty

Zobrazit všechny pozice